Aparat Mini Evo dla Twojego dziecka - idealny prezent na mikołajki

Aparat Mini Evo to idealny prezent na mikołajki dla Twojego dziecka. Wyróżnia się dziesiątkami kreatywnych opcji, pozwalając wyrazić unikalny punkt widzenia poprzez całkowite przejęcie kontroli nad kadrem. Mini Evo jest urządzeniem skoncentrowanym również na wzornictwie - ostra sylwetka, podwojony przycisk migawki (do fotografowania w pionie i do kadrów w poziomie) oraz dwa gniazda - ładowania oraz do karty micro SD, czyli wszystko, czego potrzebuje Twoje dziecko do pełni szczęścia! Sprawdź aparat Mini Evo już dziś. Prezent na mikołajki nie może być lepszy.

Mini Evo - natychmiastowy aparat hybrydowy 2022

Mini Evo jest najnowszym aparatem hybrydowym. To najbardziej luksusowy i mocno zaawansowany produkt pozwalający zrobić jedno zdjęcie na sto sposobów! Umożliwia regulowanie lampy błyskowej, a dodatkowo został wyposażony w dwa spusty migawki. Za jego pomocą zrobimy wyjątkowe zdjęcie i wywołamy je pociągając dźwignię z napisem "Print".

Natychmiastowy aparat hybrydowy Mini Evo ułatwia wyrażenie swojego unikalnego punktu widzenia. Jeżeli zdecydujesz się na to urządzenie, Twoje dziecko będzie mogło dzielić się ponadczasowymi chwilami ze swojego życia w postaci natychmiastowej odbitki. Fotografie zatrzymane w kadrze można również śmiało udostępnić w mediach społecznościowych.

 Aparat Mini Evo dla Twojego dziecka - idealny prezent na mikołajki

Aparat hybrydowy Mini Evo - włóż kartę pamięci i drukuj dzięki aplikacji z telefonu

Aparat hybrydowy Mini Evo jest wielofunkcyjny. Oprócz tworzenia i natychmiastowego wywołania odbitek wysokiej rozdzielczości można włożyć kartę pamięci i drukować dzięki aplikacji z telefonu. To rozwiązanie 2 w 1 - drukarka do telefonu, a także inteligentny aparat analogowy ożywiający dokładnie to, co kocha Twoje dziecko. Pozwól mu pokazać indywidualne widzenie świata. Wznieś kreatywność swojej pociechy na wyższy poziom. Zrób wszystko, żeby się rozwijało i było szczęśliwe. Sugerowana cena detaliczna aparatu hybrydowego Mini Evo jest bardzo przystępna, ponieważ wynosi jedynie 939 zł.

Aparat do fotografii natychmiastowej Mini Evo - wydrukuj jedno zdjęcie na 100 sposobów!

Pociągając dźwignię wydruku odbitki znajdującą się po prawej stronie można wydrukować jedno zdjęcie na sto sposobów. Pozwoli to rozkoszować się wciągającym, namacalnym i rzeczywistym doświadczeniem drukowania ulubionych chwil w jeszcze lepszym wydaniu. Jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą innych aparatów hybrydowych Instax - koniecznie sprawdź także Mini LiPlay w wyjątkowych kolorach: elegant black, gold i tone white. To aparat cyfrowy, więc można podejrzeć każde zdjęcie i wydrukować je więcej niż raz. Dla porównania - w aparatach analogowych nie ma takiej opcji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FAQ - najczęstsze pytania i odpowiedzi [aparat hybrydowy]

Jakie są najczęstsze pytania i odpowiedzi na temat aparatów do fotografii natychmiastowej?

#1 Ile kosztuje aparat hybrydowy?

Aparat hybrydowy, czyli obecnie najbardziej zaawansowane urządzenie z serii Instax kosztuje w granicach kilkuset złotych. Jeżeli natomiast chodzi o konkretny model (np. Instax Mini Evo), sugerowana cena detaliczna wynosi 939 zł.

#2 Aparat Mini Evo - dlaczego to dobry prezent dla Twojego dziecka?

Aparat Mini Evo to doskonały prezent nie tylko dla dziecka, ale również Twojego taty, mamy lub nawet Twojej babci czy dziadka. Urządzenia do fotografii natychmiastowej dedykujemy każdemu, komu zależy na wysokiej klasy rozwiązaniach wyróżniających się sporą dozą intuicyjnością oraz relatywnie dużym zaawansowaniem technologicznym gwarantującym wykonywanie wyjątkowych, ponadczasowych zdjęć.

#3 Aparat Mini Evo do fotografii natychmiastowej czy drukarka do telefonu?

Zarówno aparat Mini Evo, jak i drukarka do telefonu spełnią oczekiwania Twojego dziecka. Jeżeli natomiast maluch kocha technologię i doskonale się na niej zna polecamy aparat Mini Evo - zaawansowane urządzenie do fotografii natychmiastowej.

#4 Jakie są ceny wkładów do aparatów hybrydowych?

Ceny wkładów do aparatów hybrydowych oscylują w granicach kilkudziesięciu złotych. To wyjątkowo atrakcyjne ceny, biorąc pod uwagę, że wkłady starczają na bardzo długo. W praktyce jeden film = 10 zdjęciom.